ساعت وینیج Vintage Watch

ساعت وینتیج Vintage Watch با تاریخ بسیار کهن صنعت و هنر ساعت سازی هم آمیخته است. صد ها سال است که سازندگان با طراحی و کنار هم قرار دادن جزئیات بی نقص زمان سنج هایی درخور آفریده اند. ساعت های وینتیج Vintage Watches در بسیاری از لحظات حضور داشته اند و این پیوند به قبل این ساعت ها را خواستنی می کند.

ساعت وینتیج Vintage Watch چیست؟

به طور کلی، طرفداران ساعت های وینتیج رو به افزایش هستند، اما هیچ قانون سخت و سریعی در مورد واجد شرایط بودن یک ساعت ونتیج وجود ندارد. درواقع کلکسیونرهای زیادی با واژه “ساعت وینتیج” موافق نیستند و آن ها را در شمار ژانر های ساعت مچی قرار نمی دهند.

ساعت وینیج Vintage Watch

برخی از افراد معتقدند ساعت های مچی تولید قبل از سال 1980 میلادی را می توان ساعت وینتیج نامید، در حالی که به گمان دیگران هر ساعت با قدمت بیش از 25 الی 50 سال یک ساعت وینتیج است.

در نظر داشته باشید که صرفن سن علل نامیدن یک زمان سنج به عنوان ساعت وینتیج Vintage Watch نیست. از ابتدای تولید ساعت مچی در اوایل قرن 20 میلادی میلیون ها ساعت تولید شده اند، بسیاری از این ساعت ها از دیدگاه حرفه ای مجموعه داران بسیار معمولی بوده و هیچ پیچیدگی یا جذابیت خاصی ندارند.

ساعت وینیج Vintage Watch

✓ نکته ای که هم بر آن توافق دارند، تاریخچه، سیستم خاص، کیفیت تولید در هر ساعت وینیج Vintage Watch است. قطعات ممکن است به مرور زمان حالت پتینه به خود گرفته باشند و این خود یعنی ساعتی منحصر بفرد. چیزی که اکثر علاقه مندان به دنبال آن هستند یعنی “شخصیت ساعت”.

✓ “در واقع ژانر ساعت یکی از عوامل تاثیر گذار بروی شخصیت ساعت مچی است و بالطبع نشان گر شخصیت فردی که از آن استفاده می کند.”

✓ ساعت های وینیج Vintage Watch برای بسیاری از افراد به دلیل ارتباط با گذشته جذاب هستند این ساعت های ضمن حفظ ارزش های صنعت ساعت سازی، نمونه کاملی از طرح ها و نوآوری های دوران خود هستند. واضح است این گاه نگارها در برابر آزمایش زمان مقاومت کرده اند.

ساعت وینیج Vintage Watch

هنگام خرید ساعت وینتیج Vinage Watch به چه نکاتی باید دقت کنید

آموزش و تحقیق در مورد ساعت وینتیج

قبل از خرید هر ساعت وینتیج، حتما تحقیق کنید و در صورت امکان اطلاعات بیشتری جمع آوری کرده و در آموزش ببینید. مارک و مدلی که دنبال آن هستید را با دقت مطالعه کنید، سریال نامبر ها را بررسی کنید.

فروشنده معتبر ساعت وینتیج

اغلب اوقات ارزش ساعت های وینتیج نسبت به میزان پولی که برای آن می پردازید بسیار بالاست و در عین حال از مدل های مدرن قیمت مناسب تری دارند. با این حال، ساعت های وینتیج نیاز به سرویس دارند و ممکن است مشکلاتی داشته باشند. بنابراین مطمئن شوید که یک ساعت واقعی و کارا تهیه می کنید.

پتینه ساعت وینتیج

داشتن پتینه به عنوان شخصیت ساعت وینتج مهم است و اگر ساعتی وینتیج می خرید مطمئن شوید که این خاصیت را دارا باشد. اطمینان پیدا کنید که ساعت پرداخت نشده باشد و قطعات تعویض نشده اند به عبارتی همه چیز “فابریک” باشد.

ساعت وینیج Vintage Watch

مقاله “تفاوت بین ساعت های وینتیج و ساعت های عتیقه چیست؟” را مطالعه فرمائید.

خرید و فروش انواع ساعت مچی وینتیج Vintage Wrist Watches در فروشگاه آنلاین دایو واچ.