ساعت های مچی انگلیسی | یک انقلاب وجود دارد! و در سواحل انگلیس برگزار می شود. در حالی که جهان – مسلماً شامل حال ما نیز می شود – تمرکز بیشتری بر ساعت سازی از نوع سوئیسی دارد، اما دنیای شگفت انگیز ساعت های مدرن بدون نوآوری ها و اختراعاتی که صنعت ساعت سازی انگلیس برای ما به وجود آورده است، ممکن بود به شکل امروزی نباشد. در سال 1755 میلادی، توماس مودج Thomas Mudge اهرم فرار lever escapement را اختراع کرد. جان هاروود John Harwood موتور اتوماتیک را در سال 1924 میلادی معرفی کرد، و جورج دانیلز George Daniels و حق اختراع محور مشترک co-axial escapement  او در سال1980 میلادی را نباید فراموش کنیم. خوب، صنعت ساعت سازی انگلیس در حال برگشت است. امروزه تولیدکنندگان سفارشی ساعت مچی، میکرو برندها رو به فزونی دارند در حالی که ظهور دوباره برخی از مارک های بزرگ بریتانیایی نیز جای بررسی دارد. ما لیستی از هشت پیشنهاد برتر از سرزمین امید و پیروزی را برای شما گردآوری کرده ایم. آرام باشید و ادامه دهید.

هشت برند برتر و بهترین، ساعت های مچی انگلیسی

برند ساعت مچی Bermont watches

برند ساعت مچی برمونت Bremont

برند ساعت مچی  برمونت Bremont مستقر در Henley-on-Thames بخاطر طراحی های هوانوردی و ارتباط قوی آنها با نیروهای مختلف مسلح و اسکادران های ارتش انگلیس بسیار مورد توجه است. جدیدترین ساعت این برند از مجموعه هواپیماهای جاسوسی U-2، طراحی خود را از هواپیمای Hawk T1 Jet الهام گرفته است. با سطح آبکاری شده با روکش DLC و یک موتور اتوماتیک دارای استاندارد کرونومتر.

قیمت فروش ساعت برمونت حدود 6.800 پوند


برند ساعت مچی Farer

برند ساعت مچی فارر Farer

برند ساعت مچی فا (فارر) Farer یکی از میکرو برندهای محبوب انگلیسی که از ظاهر نیمه سنتی با جزئیات جالب و رنگ فراوان استفاده می کند. آخرین مدل ساعت این برند با نام Farer Lander GMT که به نام کاوشگر مشهور بریتانیایی ریچارد لندر نامگذاری شده است، از عقربه های ساعت و دقیقه به سبک سرنگ برای نمایش زمان محلی بهره می برد، در حالی که افزودن عقربه ساعت دوم با رنگ قرمز روشن یک منطقه زمانی اضافی را ایجاد می کند.

قیمت فروش ساعت فارر حدود 1.175 پوند


برند ساعت مچی Schofield

برند ساعت مچی Schofield

شرکت شوفیلد واچ Schofiel Watch که از دهکده ای ایده آل در حومه غرب ساسکس  تاسیس شده است، از سال 2011 میلادی ساعت های مچی طراحی و تولید می کند، بسیاری از طراحی های آنها الهام گرفته از فانوس دریایی است که در سواحل کشور انگلیتان قرار دارند. جدیدترین ساخته این برند با نام  Daymark Dark از یک قطعه فولاد ضد زنگ با پوشش آبکاری PVD ساخته شده و سپس با یک پوشش سرامیکی مات به سمت تاریک آورده شده است.

قیمت فروش ساعت شوفیلد حدود 3.840 پوند


برند ساعت مچی Vertex

برند ساعت مچی Vertex

برند ساعت مچی ورتکس Vertex یکی از به اصطلاح شرکت های Dirty Dozen مجموعه دوازده شرکتی که در طول جنگ جهانی دوم برای وزارت دفاع انگلیس ساعت مچی تهیه و تولید کرده اند، می باشد. در سال 2016 میلادی، برند Vertex توسط نوه بنیانگذار اصلی خود، Don Cochrane، پس از جدایی کوتاهی از صنعت، مجدداً تأسیس شد. ساعت مچی M100 اولین ساعتی است که پس از برگشت تولید می شود. این ساعت مچی دارای یک قاب فولادی 40 میلیمتری و یک موتور مکانیکی سفارشی کوکی ETA 7001 است.

قیمت فروش ساعت ورتکس 2.500 پوند


برند ساعت مچی Garrick

برند ساعت مچی Garrick

برند ساعت مچی گاریک Garrick با تمایل به خلق تنها بهترین ساعت ها، تلاش می کند تا ارزش های سنتی ساعت سازی انگلیس را حفظ کند. حتی تا آنجا پیش می رود که موتور و کالیبر عالی داخلی خود را ایجاد کنند – کاری که آنها با همکاری ساعت ساز بزرگ آندریاس استرهلر Andreas Strehler ، انجام دادند. ساخت کالیبر UT-G02 که در داخل ساعت مچی Garrick S1 یافت می شود و ساخت آن با دست در کارگاه های آموزشی گاریک مستقر در نورفولک چهار ماه طول می کشد. و به صورت دستی کوک می گردد، دارای بالانسیه آزاد داخلی، جواهرات زیتون و شاتون های طلا است.

قیمت فروش ساعت گاریک 23.329 پوند

برند ساعت مچی Pinion

برند ساعت مچی Pinion

برند ساعت مچی پینیون Pinion در سال 2013 میلادی تاسیس شد و پایگاه خود را دقیقاً خارج از هنلی-روی-تیمز در آکسفوردشایر قرار داد. این میکرو برند اخیرن به جای استفاده از موتورهای اتوماتیک میوتا 9015 ژاپن به استفاده از موتورهای عمدتا سوئیسی و آلمانی  روی آورده است که آنها را بروی ساعت های تولیدی خود در انگلستان مونتاژ می کند. در آخرین مدل ساعت مچی ارایه شده این برند با نام Pinion Atom، همانند تمام ساعتهای پینیون، تمام مراحل ساخت و آزمایش هنوز در انگلیس صورت می گیرند. در این نمونه، مارکرهای ساعت اعداد عربی بزرگ و یک صفحه هندسی هندسی چشم نواز دارد.

قیمت فروش ساعت پینیون 790 پوند


برند ساعت مچی Christopher Ward

برند ساعت مچی Christopher Ward

در حالی که ساعت های برند ساعت مچی کریستوفر وارد Christopher Ward از نظر فنی همه در سوئیس ساخته می شود، دفتر مرکزی کریستوفر وارد در ساحل جنوب غربی رودخانه تیمز در برکشایر انگلیس است. و از سال 2005 میلادی این شرکت تلاش کرده است تا با کیفیت مناسب برای همه، از ساعت های غواصی عمیق، تا ساعت های زیبا دِرِس (لباس)، نوعی کیفیت استثنایی را که در برندهای سوئیس می توان مشاهده می شود، به ارمغان آورد. ساعت مچی C65 Trident Diver با طراحی الهام گرفته از یک موتور یکپارچه کوکی، جایی در وسط طراحی مدرن و وینتیج قرار دارد.

قیمت ساعت مچی کریستوفر وارد 695 پوند  


برند ساعت مچی Roger Smith

برند ساعت مچی Christopher Ward

بدون ذکر نامی از برند ساعت مچی راجر اسمیت Roger Smith و کارگاه آنها واقع در Isle of Man، هیچ لیست ساعت مچی انگلیسی کامل نخواهد بود. شاگرد، آقای جورج دانیلز George Daniels با همکار نهایی استاد ساعت ساز بزرگ راجر اسمیت Roger Smith، سالانه فقط 10 شاهکار مکانیکی کاملاً دست ساز تولید می کند. در سری آخر ساعت های چهار حرکتی، دارای تقویم سه گانه آنی را با استفاده از آخرین نسخه تک چرخ فرار محوری دانیلز، به یک ساعت مچی 41 میلی متری با خوانایی آسان معرفی می کند.

قیمت ساعت مچی راجر اسمیت 250.000 پوند