دو ساعت مچی با یک بند | شعبده بازی یا برند لوکس سوئیسی آمریکایی!

ساعت مچی با دو چهره متفاوت : ساعت لوکس آنالوگ در یک وجه و ساعت هوشمند اپل در وجه دیگر.

امروزه حقه های اینترنتی و جلوه های ویژه زیاد شده است! عملن در دنیای گرافیک شما می توانید هر چیزی را به هر شکلی بسازید! اما به نظر محصولی که بررسی می کنیم واقعی است!

یک شرکت تازه تاسیس با برند جدید ساعت مچی با نام Nico Gerard اقدام به تولید اولین ساعت مچی لوکس آنالوگ خود با نام PINNACLE نموده است، ساعتی که در سمت دیگر بند آن یک Apple Watch قرار دارد.

دو ساعت مچی با یک بند

جدای از بحث ارگونومی، این محصول در بسیاری از جهات بی معنی به نظر می رسد.

اول اینکه هرگز شما یک ساعت لوکس آنالوگ را به همراه ساعت هوشمند بدست نمی کنید! چون بسیار مضحک بنظر خواهد رسید.

 

این محصول به قیمت 9300 دلار به همراه Apple Watch ارایه می گردد.

دو ساعت مچی با یک بند

دو ساعت مچی با یک بند

تحویل محصول ده ماه دیگر خواهد بود یعنی زمانی که سری جدید اپل واچ به بازار آمده است.

ساعت آنالوگ تا 100 متر ضد آب است در صورتی که  ساعت هوشمند اپل ضد آب نیست.

شاید شما هم هرگز نام تجاری Nico Gerard را نشنیده باشید حتی اگر از طرفداران ساعت های لاکچری باشید. این شرکت ادعا می کند که یک مارک تجاری لوکس مبتنی بر فناوری است که همواره در زمینه نوآوری پیشرو بوده است! گرچه اسمی از این نوآوری ها به میان نیامده است و اگر چه ساعت های آنها به نظر ساخت سوئیسی SWISS MADE هستند اما دفتر شرکت در سانفرانسیسکو مستقر است!

دو ساعت مچی با یک بند

البته کسانی که طاقت تحمل 10 ماهه ندارند می توانند مدل تمام طلای این ساعت به قیمت 112.000 دلار را در شش تا هشت ماه آینده دریافت کنند! شاید اگر اپل واچ جدیدی به بازار ارایه شود، انها بتوانند طراحی را تغییر دهند تا ساعت سومی نیز به بند اضافه گردد.

اگر به اینگونه ساعت های علاقه دارید می توانید از طریق Pinnacle سفارش خود را تنها با 200 دلار ارسال نمائید. این ساعت در سه رنگ قاب طلایی به همراه صفحه قرمز (طلا)، قاب استیل به همراه صفحه مشکی و آبی تولید می گردد.

دو ساعت مچی با یک بند