برند ساعت مچی کریس بنز آلمان

برند ساعت مچی کریس بنز آلمان CHRIS BENZ GERMANY ساعت های حرفه ای کلاسیک غواصی، نظامی و ورزشی.

ساعت های کریس بنز ساخته شده توسط متخصصان برای حرفه ای ها.

ساعت های کریس بنز، در بین تمامی غواصان حرفه ای، آماتور و همچنین سایر علاقه مندان به ورزش های آبی و دیگر ورزش های Extreme Outdoor از قبیل انواع اسکی دارای محبوبیت می باشند، این زمان سنج ها برای تحمل سخت ترین شرایط استفاده (مقاومت در برابربیشترین فشار آب و ضربه های شدید) طراحی گردیده اند، طراحی منعطف ارگونومیک، مهندسی پیشرفته قابل اطمینان و ساخت برتر آن باعث شده تا به سرعت محبوبیت خود را میان ورزشکاران بین المللی کسب نماید.

بدنه از فولاد یک تکه ضد زنگ دریایی مقاوم، مکانیسم های دقیق، صفحه نمایش قابل اعتماد، دریچه فرار هلیوم و همچنین فن آوری سنسور عمق سنج پیشرفته و مقاومت در برابر آب تا 200 بار همگی ویژگی های استاندارد ساعت های بنز می باشند. افزون برتمامی نکات فوق، تمامی ساعت های بنز از کریستال خاص فوق العاده ضد خش از جنس کریستال یاقوت کبود بهره می برند که تقریبا غیر قابل شکستن می باشند. سختی الماس به عنوان سخت ترین عنصر طبیعی گرید 10 می باشد و این کریستال ها نیز با همین سختی ساخته شده اند، کریستال استاندارد ساعت های مچی پیشرفته مورد استفاده در برندهای بسیار معروف نهایتا متوسط سختی 6/5 را دارا می باشند!

از دیگر ویژگی ساعت های CHRIS BENZ به کار برده شدن دگمه های مناسب و الگوریتم ساده دسترسی به تمامی اطلاعات هنگام غواصی می باشد حتی هنگامی که از دستکش های ضخیم نئوپرن استفاده می کنید. قابل توجه ترین ویژگی ساعت های بنزاستفاده از فولاد مقاوم وضد زنگ دریایی در همه مدل ها و نیزاستفاده از بند های بسیار محکم است. این ویژگی ها تضمین شده، حتی امکان مقاومت در برابر فشار آروارهای کوسه سفید را فراهم می آورد.

ساعت های کریس بنز همواره در سخت ترین شرایط با شما هستند، صرفا یک ساعت نیستند بلکه روش نگریسن حرفه ای ویژه به زندگی هستند. نگرش به زندگی، چیزی که مردم در سراسر جهان را به هم متصل می کند.  

تمامی موارد فوق این محصول را تبدیل به ساعتی مقاوم، حتی در برابر گاز کوسه سفید می نمایند. چیزی که این ساعت ها را مستثنی می کند، ایده ها و دیدگاه های حرفه ای برای قرار گرفتن در سخت ترین شرایط و تست ها و موفق بودن در این آزمون هاست. “هر ساعت کریس بنز میتواند در برابر هر چالشی قرار بگیرد“.

ساعت های “Chris Benz” صرفن یک ساعت غواصی نیستند، بلکه دیدگاه خیلی خاص نسبت به زندگی است که مردم سراسر دنیا را به هم وصل میکند. شما هم بخشی از این خانواده باشید.

                    CHRIS BENZ. SHARK PROOF

بیشتر بدانیم: